Real Madrid’den Alexander-Arnold için servet

Trent Alexander-Arnold için Real Madrid iddiaları bir kez daha gündeme geldi. Liverpool ile 2025’e kadar sözleşmesi bulunan İngiliz sağ bekin, Real Madrid’in kıskacında olduğu belirtildi.

TRENT ALEXANDER-ARNOLD İÇİN REAL MADRID İDDİASI

Öte yandan Fichajes’ın haberine göre Real Madrid’in Trent Alexander-Arnold için ödeyeceği rakamın 80 milyon euro olduğunu öne sürdü.

25 yaşındaki futbolcunun, Dani Carvajal’in yerini alacağı ve bu büyüklükte bir teklifin, Alexander-Arnold’un Liverpool ile sözleşme yenileme olasılığını bitireceği vurgulandı.

Bu sezon tüm kulvarlarda 14 maça çıkan Trent Alexander-Arnold 3 asistlik skor katkısı verdi.

ÖLÜMDEN DÖNMÜŞTÜ
İngiltere’yi Babet fırtınası vurdu, aracıyla seyahat eden Liverpool’lu Trent Alexander-Arnold ölümden döndü. Liverpoollu futbolcunun hemen önündeki aracın üzerine fırtınanın etkisiyle elektrik direği düştü. Trent Alexander-Arnold son anda frene basarak olası bir ölümden santimetrelerle kurtulmayı başardı.

Bir başka araç ise yarım tonluk elektrik direğinin altında kalmamak için yoldan çıkarken bir başka araca çarptı. Sonuçta talihsiz olayda araçlar hasar görürken sürücüler yara almadan kurtulmayı başardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x